Aukce

Na fcb stránce AUKCE NA POMOC OPUŠTĚNÝM ZVÍŘATŮM se můžete zapojit do našich aukcí, které průběžně probíhají a koupí čehokoliv pro Vás užitečného, tak navíc přispějete potřebným.

Jednotlivé aukce jsou pořádány pro konkrétního příjemce pomoci, kterého můžete navrhnout i vy a po jejím skončení jsou aukcionáři informováni, jak bylo s penězi naloženo. Každé kolo je věnováno vybranému útulku, depozitu nebo azylu – kam peníze půjdou informujeme při zahájení aukce Transparentní účet je samozřejmostí.

Aukce probíhají převážně pod taktovkou naší místopředsedkyně Aleny Klesové, ale i ostatních správkyň, bez kterých by to sama nedokázala. Jsou to: Irena Vodičková, Pavlína Zavadilová, Majka Bastlová, Veronika Kubovčíková, Ivana Schafferová a Jarmila Kadlecová.
Za to jim patří od všech členů spolku.